תפריט

מדעי המוח של שיווק במדיה החברתית

הקשר המפתיע בין המדיה החברתית, שיווק והמוח שלנו. איך נהפכנו כולנו למכורים למדיה חברתית? האם נוכל לוותר על כך? האם שיווק בפלטפורמות חברתיות אפקטיבי יותר מאשר במדיות האחרות? האם ואיך זה קשור לדרך שבה המוח שלנו עובד? הרצאה זו עוסקת בעובדות פסיכואנליטיות שאנשי השיווק והמכירות צריכים לדעת על תפקוד המוח האנושי על מנת לייעל את יעילות הקמפיינים הפרסומיים והמאמצים השיווקיים שלהם.

כלים להצלחה: ההרצאה נותנת לאנשי שיווק, פרסום, ניהול ומשאבי אנוש, כלים מדידים ליישום מיידי, כדי להפעיל על קהלי היעד שלנו תהליכים רגשיים, שיתרמו לאפקטיביות של כל מסר, יצרו את ההנעה הפעולה הרצויה, ויגרמו לתוצאות מיידיות. בעזרת הבנה של סט הרגשות שניתן להפעיל, ואיך יוצרים בינהן את התמהיל הנכון – מצליחים המפרסמים הגדולים בעולם, הפוליטיקאים והארגונים – לייצר הצלחות, אשר לא יכלו להתרחש לפני המצאת המדיה החברתית. רכישת כלים אלה קריטית להצלחה של כל אחד מאיתנו.
את מי זה מעניין? אנשי שיווק, פרסום, ניהול ומשאבי אנוש.

ההרצאה בשיתוף יובל הולנדר – מומחה אסטרטגיה דיגיטלית ויועץ פרסומי, בעל ניסיון של 20 שנה בפרסום מקוון. שימש בעבר כמנהל הדיגיטלי הראשי של משרדי הפרסום המובילים בישראל. מייסד ומנכ”ל-HD אינטראקטיב, ומכהן כראש לימודי המדיה החברתית ב-“הבצפר” – האקדמיה הישראלית למשרדי הפרסום. סקיפר ומתופף בזמנו הפנוי.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט