ארבע הרצאות מיוחדות ליום המשפחה

במקום לתת לעובדים שלך מתנה, תזמין אותם לשעה של ערך מוסף – הרצאה של יורם יובל המתאימה במיוחד ליום המשפחה, שיחול ב-15.2.

מי כאן האבא והאמא? – מה ניתן ללמוד מהורות על ניהול עובדים

האם קריירה חייבת תמיד לבוא על חשבון ההורות, ולהפך? – לא בהכרח. לפעמים שתי המשימות הגדולות הללו של חיינו יכולות להעשיר זו את זו: תובנות מעולם ההורות יכולות לשדרג את היחסים בין מנהל לעובדים, ובין עובדים לבין עצמם. יחסי עבודה בנויים על התשתית של מערכות היחסים הראשונות שלנו – עם הורים ועם אחים. מחקרים פורצי דרך על יחסי הורים וילדים העלו בשנים האחרונות ממצאים מפתיעים שיכולים להגביר מוטיבציה ופרודוקטיביות, להקטין מתחים, ולשפר את התקשורת בין הדורות במקום העבודה – וגם בבית. בהרצאתו מביא פרופ' יובל תובנות מדעיות חדשניות ומרתקות העשויות להפוך אותנו למנהלים, עובדים, וגם הורים טובים יותר.

"הכל נשאר במשפחה"

בחברה המודרנית יש לסבא ולסבתא השפעה גדולה על הנכדים, אך תפקידם נותר ללא הגדרה מוסכמת וללא ציפיות נורמטיביות. ההרצאה תבחן את חשיבותם של קשרים רב-דוריים על התפתחות הילד ואת השפעתם של סבים וסבתות על הדינאמיקה של התא המשפחתי.

"שנינו ביחד וכל אחד לחוד"

זוגיות בריאה תורמת לחוסן הנפשי ולאושרם של כל בני המשפחה, אך יותר ויותר משפחות מתפרקות ושיעור הגירושים הולך ועולה. בהרצאה נבחן כיצד זוגיות נשמרת וכיצד היא נשברת, וננסה להבין מה מאפיין משפחות שנשארות יחד.

"ילד מתוק שלי"

אין כמו אמא, אנו אומרים, וצודקים. מה הוא הכוח המניע מאחורי האהבה ההורית, והאם ילדים זה שמחה למרות שהם גורמים לנו לאבד את הראש? מה הקשר בין אהבה הורית לבין אלטרואיזם, ואיך זה קשור לשאלה הנצחית — האם יצר לב האדם טוב מנעוריו או רע מנעוריו? ומה התשובה לשאלה הזאת

להצעת מחיר התקשרו עכשיו – 054-4374100 או שלחו מייל Office@yovell.co.il

סגירת תפריט